Всесвітній день Землі — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Всесвітній день Землі

Всесвітній день Землі

22 квітня – Всесвітній день Землі, найбільше міжнародне екологічне свято!Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі.

Саме цього дня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

Протягом квітня місяця вихованці гуртка «Фотонатуралісти» Добропільського районного Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, учні Золотоколодязянської ЗОШ під керівництвом Тераніс Анжеліки Вікторівни провели ряд заходів, присвячених Дню Землі. Перш за все це були екологічні десанти.

Гуртківці прибрали території поблизу водоймищ, на яких гніздяться лебеді та біля джерела Золотий Колодязь: зібрали пластик, скляні пляшки, папір, ганчірки тощо. Прикро, що відпочиваючі залишають після себе стільки сміття, порушуючи і Закони України, і моральні норми.

Але приємними несподіванками для дітей були знахідки решток середньовічної кераміки часів Золотоординського іга поблизу трьох курганів, розташованих на захід від кладовища села Золотий Колодязь, таврованої цегли ХІХ ст., опошнянського глечика. Сподіваємося, що вони стануть новими цікавими експонатами для сільського музею, а розповіді учителя історії НВК №7 м. Добропілля, археолога Петренка Олександра Миколайовича про походження і призначення цих речей розширять кругозір учнів та спонукатимуть до нових подорожей.

Будьмо Людьми на цій планеті та збережемо її для майбутніх поколінь.


Автор: Тераніс А.В. керівник гуртка Добропільського райЦЕНТУМ вчитель НВК №7 м. Добропілл

Інші цікаві новини

(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс