Всесвітній день здоров’я — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Всесвітній день здоров’я

Всесвітній день здоров’я

7 квітня 2019 року спортсмени Добропільської та Світлівської шкіл провели товаристську зустріч з футболу з нагоди Всесвітнього дня здоров’я.Відзначення Всесвітнього дня здоров’я - це глобальна компанія у світі і в Україні, частиною якої стали майстер - класи, бесіди, практика у наданні першої медичної допомоги, просвітницька діяльність, спортивні заходи, які підготували та провели вчителі закладів ЗСО.

Вчителі фізичного виховання Світлівської та Добропільської шкіл Кукочка Ю.А. та Крамарєв В.Г. організували змагання з футболу. Всім відомо, що улюблене заняття хлопців – футбол. Вони грають з дитинства і, якщо навіть не стають великими футболістами, то кожна гра завжди додає їм здоров’я та настрою.

Цього разу вони провели захоплюючу гру на прекрасному футбольному полі із штучним покриттям у селищі Світле і присвятили цю спортивну зустріч Всесвітньому дню здоров’я, який, до речі, було об’явлено у 1948 році. Цей день має за мету зосередити увагу дітей і дорослих на власному здоров’ї та його збереженні.

Футбольний матч пройшов захоплююче, перемога за здоров’ям, дружбою та настроєм.

Автор: О. Булатова, методист районного методичного кабінету

Інші цікаві новини

(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс