Вітання зі святом! — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Вітання зі святом!

Вітання зі святом!

Дорогі учні!

Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника!
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень та емоцій. Бажаю дітям, які залишаються у школі, гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання, та повертатися до школи 1 вересня з добрим настроєм на весь навчальний рік.

Для випускників цей дзвоник останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами нашої України! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Глибоко вдячна вчителям! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Щастя всім, мира, добра, міцного здоров'я та успіхів!

З повагою, начальник відділу освіти Добропільської райдержадміністрації                      В.В.Бібля
(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс