Виховуємо патріотів України — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Виховуємо патріотів України

Виховуємо патріотів України

Україна — наша Батьківщина, і хочеться знати про неї якнайбільше. Це закономірне прагнення, адже людині властиве бажання отримувати знання.А які ж ми будемо українці, якщо не знатимемо території, на якій проживаємо та якій завдячуємо усім, що в нас є, не знатимемо історії, мови, літератури, географії - тобто не матимемо тих знань, які вирізняють націю, які вказують нам, до якої спільноти ми належимо? Які ж ми патріоти, якщо не розумітимемо, в чому наші досягнення, здобутки та переваги в порівнянні з іншими народами?

Саме з метою ознайомлення молодого покоління українців з нашими цікавинками та досягненнями запроваджено ІV Всеукраїнський національно-патріотичний конкурс «Ми – патріоти України», який покликаний ознайомити учасників з Україною.

За сприяння та підтримки дирекції школи учні Шилівської ЗОШ І-ІІІ ст. прийняли активну участь у цьому конкурсі і зайняли призові місця.

Учасники отримали сертифікати І ступеня – 7 учнів, ІІ ступеня -4 учні. Також сертифікатом нагороджено учителя української мови та літератури Кабаєву Л.І., яка здійснювала функцію куратора від навчального закладу. Вітаємо всіх учасників із перемогою, бажаємо подальших успіхів у вивченні історії, мови, літератури рідної України!

Інші цікаві новини

(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс