Відділ освіти райдержадміністрації інформує про тренінг «Права людини, як найвища суспільна цінність» — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Відділ освіти райдержадміністрації інформує про тренінг «Права людини, як найвища суспільна цінність»

Відділ освіти райдержадміністрації інформує про тренінг «Права людини, як найвища суспільна цінність»

Відділ освіти райдержадміністрації інформує про тренінг «Права людини, як найвища суспільна цінність»

   Донецький обласний центр післядипломної педагогічної майстерності запрошує до участі в тренінгу «Права людини, як найвища суспільна цінність», що відбудеться в м. Києві 14-17 липня 2020 року.

   Метою тренінгу є підвищити рівень обізнаності 25 вчителів загальноосвітніх шкіл Донецької та Луганської областей у сфері прав людини та протидії дискримінації, підготовити вчителів як тренерів задля популяризації цінностей прав людини у своїх школах.

   До участі запрошуються вчителі загальноосвітніх шкіл, що мають бажання передавати отримані знання школярам та провести для них відповідні тренінги. Основними критеріями відбору буде активна громадська позиція, бажання інтегровувати отримані знання до навчального процесу, популяризовувати тему прав людини серед підлітків, готовність провести подібний тренінг у своїх школах та присутність протягом всього тренінгу. Перевага буде надаватися вчителям з Донецької, Луганської областей.

   Охочим взяти участь необхідно заповнити реєстраційну форму учасника тренінгу за посиланням https://forms.gle/9Trqki16Yk7PrEJj9 до 22 червня року. Результати відбору будуть повідомлені учасникам, що були відібрані до участі електронною поштою до 24 червня 2020 року.

   Організатори покривають усі витрати, пов’язані з участю у тренінгу: транспортні – відшкодування вартості квитків автобусу або потягу другого класу, або купе при наявності оригіналів квитків; проживання, харчування та необхідні матеріали.

   Тренінг проходитиме в Етнографічному комплексі «Українське село» http://www.etno-selo.com.ua/index.php?lang=ua

   Тренінг є частиною проєкту «Амбасадори миру», що реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс