Відділ освіти райдержадміністрації інформує — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Відділ освіти райдержадміністрації інформує

Відділ освіти райдержадміністрації інформує

Відділ освіти райдержадміністрації інформує

Донецький молодіжний дебатний центр оголошує набір учасників на участь у тренінгу «Права людини, як найвища суспільна цінність». Тренінг відбудеться в м. Києві 16-19 серпня 2020 року.

Мета тренінгу: підвищити рівень обізнаності 25 вчителів загальноосвітніх шкіл Донецької та Луганської областей в сфері прав людини та протидії дискримінації, підготовити вчителів як тренерів задля популяризації цінностей прав людини у своїх школах.

До участі запрошуються вчителі загальноосвітніх шкіл, які мають бажання передавати отримані знання школярам та проводити для них відповідні тренінги. Бажаючим взяти участь необхідно заповнити реєстраційну форму учасника тренінгу за посиланням https://forms.gle/sdNgMQV1JdyPnrHo6 до 24 липня 2020 рокуРезультати відбору будуть повідомлені учасникам електронною поштою до 27 липня 2020 року.

Організатори покривають всі витрати, пов’язані з участю у тренінгу: транспортні – відшкодування вартості квитків автобусу, потягу другого класу або купе при наявності оригіналів квитків; проживання, харчування та необхідні матеріали.

Тренінг є частиною проекту "Амбасадори миру", що реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

За додатковою інформацією звертатися до Ольги Донець за адресою: debate@cent.dn.ua
(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс