VI Конгрес освітян Донеччини — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. VI Конгрес освітян Донеччини

VI Конгрес освітян Донеччини

VI Конгрес освітян Донеччини


   Відділ освіти райдержадміністрації запрошує всіх керівників закладів освіти району, вчителів, практичних психологів, фахівців ЗДО, керівників МО взяти участь в обласному VI Конгресі освітян Донеччини, який відбудеться у серпні 2020 року.

Концепція та програма VI Конгресу освітян Донеччини:

  • планується робота Відкритого освітнього простору(Open space): Освіта Донеччини: забезпечити якість. Open space - це креативний метод провадження діалогу (дискусії) в групах від 8 до 1000 осіб, що застосовується для стратегічного розвитку, пошуку рішень у проблемних ситуаціях. Відкритий простір діє завдяки високому рівню зацікавленості учасників, цілеспрямованого відповідальністю та натхненого свободою;

  • пропонується 8 локацій, в тому числі: для методистів, керівників закладів освіти, заступників директорів шкіл; педагогічний лендарт для керівників методичних об'єднань, вчителів предметів суспільно- гуманітарного циклу, художньо-естетичної галузі знань, вчителів - практиків, вчителів початкових класів; пропонується поділитися секретами успіху вчителям математики, інформатики, вчителям природничого циклу, працівникам психологічних служб, відповідальним за дистанційну освіту.

   Локації складаються із двох форматів: дискусійного та виставкового майданчиків.

   З огляду на те, що 2020 рік став роком ще одного випробування на стійкість системи освіти під час пандемії, у кожній із локацій пропонується обговорення різних форм дистанційного навчання, інструментів організації якісного навчання в період трансформації освітнього процесу. Тим більше, що МОЗ України попереджає, що ситуація може повторитися, а вчителі вже мають напрацювання і можуть ними поділитися.

(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс