Урочистості до Дня працівників освіти — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Урочистості до Дня працівників освіти

Урочистості до Дня працівників освіти

    1 жовтня у відділі освіти райдержадміністрації відбулися урочисті заходи, з нагоди відзначення Дня працівників освіти.
    З теплими  вітальними словами  до працівників освіти звернулися: голова Добропільської  районної ради Юрій СЕРЕДА, керівник апарату Добропільської райдержадміністрації Ольга ТЕЩИНСЬКА, в.о. голови Добропільської райдержадміністрації Наталя ПЕРЕКОТІЙ, начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса ГРИБАУСКАС  та голова ГО «Добре поле» Любов МАРЧЕНКО.
    Почесні гості свята зазначили, що бути педагогом — це покликання душі і від щирого серця подякували працівникам освіти за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Побажали всім міцного здоров’я, безхмарних благословенних днів, нових педагогічних звершень.
     За традицією, у цей святковий день, за високі досягнення у  навчанні та вихованні молодого покоління кращих працівників освіти району було нагороджено: Подяками департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, Подякою та Почесними грамотами Добропільської райдержадміністрації, Грамотами відділу освіти райдержадміністрації та подарунками. 
     Після офіційної частини привітань та нагороджень, на гостей чекав святковий концерт за участю провідних артистів Добропільського  району.
    Спонсорами свята виступили ПрАТ «Глини Донбасу» (генеральний директор Ігор Ткач) в рамках виконання соціального контракту з райдержадміністрацією (Олександр Баранник) та Добропільською районною радою (Юрій Середа) за сприянням ГО «Добре поле» (Любов Марченко).
(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс