Тиждень безпеки дорожнього руху — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Тиждень безпеки дорожнього руху

Тиждень безпеки дорожнього руху

Тиждень безпеки дорожнього руху у Шилівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у Шилівській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики Тижня в школі проводилася низка інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Велика увага приділяється вивченню Правил дорожнього руху з учнями початкових класів, адже саме вони найменше знають про безпечне поводження на дорозі. Протягом тижня проводились хвилинки безпеки, під час яких за допомогою бесід, перегляду ілюстрацій, ігор з розмальовками, читання художніх творів, створення ігрових ситуацій дітям початкової школи надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпечних ігор поблизу дороги.

Класні керівники 1 – 3 класів Долженко О.І., Адамова Н.В., Фісай О.С. ознайомили присутніх з історією виникнення Правил та необхідністю їх дотримання, провели з учнями тренінги «Безпека на дорозі – безпека життя». Цікавинкою була інтерпретація значень дорожніх знаків щодо шкільного життя у вікторині «Безпека руху – це життя».

Шкільний бібліотекар підготувала виставку інформаційних матеріалів «Правила дорожні знать повинен кожний».

Класні керівники 4, 8 класів Батицька А.І., Нагач К.Г. провели виховну годину «Ми знаємо правила дорожнього руху» та вікторину «Знай і виконуй» у формі інтерактивної бесіди із застосуванням фото та відеоматеріалів профілактичної роботи із безпеки дорожнього руху. Учні повторювали правила дорожнього руху, розглядали ситуації на дорогах, ділилися своїми знаннями з однолітками, розгадували загадки, виконували завдання Світлофора, пригадали види та значення дорожніх знаків, відповідали на питання вікторини.

Класний керівник 7 класу Лукашова В.Я. провела практичний захід на кращого знавця Правил дорожнього руху «Пішохід – учасник дорожнього руху». Учні самостійно обирали питання певної категорії, за правильну відповідь отримували відповідну кількість балів.

Учні 9,11 класів разом із класними керівниками Смакограй Т.В., Сердюк О.В. працювали над темами «Безпека дорожнього руху», «Дорога і ми» . Випускники підготували повідомлення про статистику дорожньо-транспортних пригод та їх причини, обговорювали ситуації, що призводять до травматизму, розв’язували цікаві задачі. Учні зробили висновок, що лише наша небайдужість до свого і чужого життя, особиста дисциплінованість може змінити ситуацію на наших дорогах.

Наприкінці Тижня безпеки дорожнього руху було підведено його підсумки. Всі заходи під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху пройшли на належному рівні. Кожен день був цікавим, корисним та різноманітним.

Заходи, які були проведені з 06.05.2019 р. по 12.05.2019 р. дали змогу дітям одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до свого здоров’я та оточуючих людей.

Інші цікаві новини

(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс