Свято Останнього дзвоника у Шилівській ЗОШ — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Свято Останнього дзвоника у Шилівській ЗОШ

Свято Останнього дзвоника у Шилівській ЗОШ

У п’ятницю, 31-го травня у Шилівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися урочисті заходи з нагоди свята Останнього дзвоника, який сповістив про закінчення 2018-2019 навчального року всім школярам.З теплими словами поздоровлень до дітей, батьків та педагогів звернулися в.о.голови Шилівської сільської ради Тютюнник Наталія Вікторівна, Голова правління ПАТ ім. Шевченка Батицький Віктор Миколайович. Вітаючи всіх зі святом, вони акцентували увагу щодо всебічного розвитку молодого покоління, висловили вдячність всім, хто зробив вагомий внесок у важливу справу навчання та виховання дітей, за невтомну працю і постійний творчий пошук за чуйність і щедрість сердець, зазначивши, що все добро повернеться сторицею, бо діти і молодь – це майбутнє нашої країни.

У цей радісно-тривожний день, директор навчального закладу Шевкун Алла Іванівна підвела підсумки навчання школярів. Традиційно, за успіхи в навчанні, за перемогу в творчих конкурсах багато учнів було відзначено грамотами, дипломами, подяками.

Святкували це свято всі: первачки, які успішно опанували свою першу книгу – Буквар, випускники початкової школи, які не менш успішно склали перший дорослий іспит – державну підсумкову атестацію. Та найбільш хвилюючим є це свято для наших дорогих випускників 9,11 класів.

Свято Останнього дзвоника, яке підготували педагоги – організатори Батицька Алла Іванівна та Нагач Катерина Григорівна, пройшло в теплій, дружній атмосфері, в дусі духовного єднання поколінь та на високому патріотичному рівні. Випускників школи вітали першокласники, які побажали миру, злагоди, успіху та любові. Бо доля нашої України у руках сьогоднішніх випускників, які готові творити її майбутнє.

Виступаючі щиро зичили випускникам знайти свою життєву стежину, успішно навчатись, здобувати подальшу освіту в вузах, коледжах, і вищих навчальних закладах, щоб стати достойними, само реалізованими щасливими людьми, гідними громадянами нашої держави. Побажали всім дітям успішних іспитів, гарного літнього відпочинку, мирного неба, міцного здоров’я і найкращих перспектив.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий передзвін виряджає у самостійну життєву дорогу. Хочеться вірити, що їм не забракне сміливості та наполегливості твердо крокувати до обраної цілі, взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни.

Інші цікаві новини

(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс