Святкування Дня захисника України у школах району — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Святкування Дня захисника України у школах району

Святкування Дня захисника України у школах району

    «Козацькому роду нема переводу» під таким гаслом у школах району відбулися заходи з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва.
     13 жовтня, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України у закладах загальної середньої освіти проведено «Уроки мужності», години патріотичного виховання «Життя – Україні, честь – собі!» та «Цінуємо твій подвиг, солдате»; патріотичні квести «Ми – нащадки козаків», «Пропала булава»; виготовлення лепбука «Знайомство з українським козацтвом», «Де козак, там і слава»; флешмоби «Козацькому роду нема переводу». У шкільних бібліотеках діяли виставки художньої літератури та осінніх композицій «Барви осені».
     Учні Святогорівської ЗОШ І-ІІІ ст. привітали військових зі святом, підготувавши їм привітання у вигляді пісень, віршів та листівок.
Також, відбулися спортивні змагання «Козацькі забави» для учнів початкової школи, де діти показали свою спритність, витривалість, уміння долати перешкоди.
    Проведення таких заходів сприяє школярів краще пізнати історичне минуле та сьогодення українського народу, його боротьбу за незалежність, волю, мову, культуру та звичаї.
(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс