Соборно жито засіваємо — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Соборно жито засіваємо

Соборно жито засіваємо

В рамках проекту Програми з національно-патріотичного виховання «Соборно жито засіваємо» відбулася подорож вчителів та учнів опорного закладу «Світлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області»


Бажання вивчати різнобарвний світ навколо себе завжди було притаманне вчителю, бажання вивчати та ділитися з тими, кого навчає. Подорожі допомагають молоді засвоїти ідеї соборності, єдності, суверенності держави, сприяють формуванню та розвитку громадянської та національної самосвідомості, духовної консолідації суспільства, згуртованості громадян. Розширити географію вивчення міст та місцевості України поставили собі за мету директор опорного закладу «Світлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області» Британ Ю.І. та директор Святогорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дудушко С.І., які останнім часом організувати поїздки до міст: Київа, Святогірська, Львова, Запоріжжя.

Екскурсійна та туристична діяльність є однією із головних у Програмі національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Донецькій області та передбачена проектом «Соборно жито засіваємо».

Цілком реальною для директора опорного закладу «Світлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області» Британ Ю.І. стала поїздка до м.Умані, яку із ініціативною групою педагогів та учнів – активістів вона організувала. 10-12 травня 2019 року десять вчителів та десять учнів відвідали м. Умань – невеличке та надзвичайно затишне містечко у самому центрі України на Черкащині, відоме відділенням європейського університету, тим, що його побратимами є багато міст Польщі, Румунії, Франції, Естонії, Ізраїлю, Америки, а також шедевром світового садово – паркового містечка кінця 17-го – початку 19-го століття - парком Софіївка, який для своєї дружини збудував граф Станіслав Потоцький. Тільки уявіть собі якими стежками сонячними, травневими днями прогулювались світлівці.

Вони також відвідали нашу столицю - Київ, провели хвилину мовчання біля трагічної пам’ятки новітньої історії України – Алеї Героїв Небесної Сотні, поклали квіти Герою - земляку Наумову Володимиру Григоровичу.

Ольга Булатова, методист районного методичного кабінету

Інші цікаві новини

(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс