ШОУ ТАЛАНТІВ! — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. ШОУ ТАЛАНТІВ!

ШОУ ТАЛАНТІВ!

«В кожній дитині сонце!» під таким гаслом вже багато років , за ініціативою відділу освіти, проходить фестиваль «Дивосвіт» в рамках якого 20 грудня пройшли конкурси «Дитинство співає» та «Чарівні фарби». З 14 дитячих садочків району з’їхалися малюки , щоб показати на що вони здатні! Розмаїттям талантів вражали конкурсанти членів журі. На святі панувала святкова атмосфера. Кожен виступ дітлахів був яскравим,веселим, неповторним.!!! Це і чарівні «бульки» з ЗДО «Сонечко», харизматичні та бойові козачата із ЗДО «Калинка», сором’язлива україночка з ЗДО «Радість». Завдяки культпрацівникам Вірівського сільського Будинку культури Рязанцевої І.С та Рязанцева Ю.Л., які підготували святкову програму для малюків, захід був веселим, яскравим та драйвовим!!!

Перемогу у конкурсі «Дитинство співає» отримали:
  1 місце – Соколова Катерина, ЗДО «Дзвіночок» Святогорівської селищної ради;
  2 місце – Колеснікова Олена, ЗДО «Червона Шапочка» Криворізької сільської ради, дует Засядьвовк Злати і Лихонос Каміли, ЗДО «Сонечко» Криворізької сільської ради;
  3 місце – Демяненко Карина, ЗДО «Світлячок» Шилівської сільської ради, квартет: Пихтін Максим, Хитущенко Віктор, Лазарцева Аліна, Єрмак Кирило.

У конкурсі «Чарівні фарби» переможцями стали:
  1 місце – Демяненко Карина, ЗДО «Світлячок» Шилівської сільської ради;
  2 місце – Парадюк Варвара, ЗДО «Казка» Добропільської сільської ради;
  3 місце – Тимко Софія, ЗДО «Червона Шапочка» Криворізької сільської ради.

Великі слова вдячності постійному спонсору ПРАТ «Глини Донбасу» за сприянням ГО «Добре поле» Марченко Л.О. (в рамках соціального контракту),а солодощі дітлахи отримали від Добропільського сільського голови Павлової А.І. та Святогорівського селищного голови Бєлянкіна В.Г.

Талановита дитина, як яскрава зірка на небосхилі, вимагає до себе особливої уваги. Тому педагогам і батькам необхідно піклуватися про неї, щоб вона перетворилася на гарну, повну сил зірку, яка буде нас радувати своїми успіхами.

Ольга Ліснюк, методист районного методичного кабінету

(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс