Серпневі зустрічі освітян Добропільського район — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Серпневі зустрічі освітян Добропільського район

Серпневі зустрічі освітян Добропільського район

    28 серпня 2019 року у відділі освіти Добропільської РДА відбулось розширене засідання колегії відділу освіти.

    Святково зустріла педагогів району актова зала відділу освіти. Педпрацівники закладів дошкільної освіти , загальної середньої освіти та методисти представили на виставці свої методичні наробки.

    На заході були присутні та виступили голова районної ради Бєлянкіна Т.М., голова громадської організації «Добре поле» Марченко Л.О.

    З доповіддю «Про підсумки роботи педагогічних колективів шкіл та закладів дошкільної освіти району у 2018-2019 начальному році та завдання на 2019-2020 навчальний рік» виступила начальник відділу освіти Бібля В.В.

    В обговоренні доповіді взяли участь: директорка ЗДО «Малятко» Святогорівської селищної ради Прокопенко О.М. з презентацією «Використання методики Монтессорі в сучасному закладі дошкільної освіти», директорка Добропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Литовченко С.В. з презентацією «Робота закладу освіти по провадженню проекту ЮНІСЕФ «Безпечна і дружня до дитини школа», заступниця директорки Золотоколодязянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ляментовська І.С. з презентацією «Досягнення та виклики в національно-патріотичному вихованні Золотоколодязянської ЗОШ І-ІІІ ступенів», учитель предмету «Основи здоров’я» Вакал Т.В. з презентацією «Спорт заради розвитку. З досвіду роботи Нововодянської ЗОШ І-ІІ ступенів».

    Привітала з початком нового навчального року та вручила подарунки ювілярам Редчиць О.І., директорці Никанорівської ЗОШ І-ІІ ступенів Шахівської с/р, Рібун Г.С., учителю російської мови та зарубіжної літератури Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, голова Добропільської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Ліснюк О.В.

    На завершення роботи заходу присутнім було запропоновано рішення колегії щодо подальшого впровадження концепції НУШ, головних компетентностей та наскрізних ліній в освіті.


(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс