Презентація «Учнівських держав» — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Презентація «Учнівських держав»

Презентація «Учнівських держав»

  «Моя держава», «Лідери», «Шанс», «Веселка», «Гарячі серця», «Темп», «Класна команда і я», «Пошук» - це ті вісім учнівських організацій, які сьогодні взяли участь в районному заході, на якому вдало презентували себе і свою роботу з волонтерства, благодійництва, впровадження екологічних проектів.

   Сучасні лідери: хто вони? Які вони? Чим переймаються та чим цікавляться? Кожен соціум потребує лідерів свого часу: компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно . Які вони лідерські портфелі? Чим наповнені портфелі лідерів нової формаціі, які так потрібні Україні ! По суті, проблема виховання нових лідерів- це проблема підготовки людей, які за своіми якостями відповідають вимогам 21 століття. Американська письменниця, авторка мотивуючих книг-ЛуізаХей зауважила, що ми формуємо своі переконання в дитинстві, проносимо іх через все життя, відтворюючи ситуаціі, які б підійшли нашим переконанням, Участь молоді в учнівському самоврядуванні- важливий крок на шляху формування соціально компетентноі людини. 

   Сьогодні шкільні парламентарії , міністри , координатори шкільного самоврядування мали можливість порівняти себе з іншими, такими ж впевненими , креативними , наполегливими, ініціативними, які також серйозно ставляться до шкільних справ , є успішними в навчанні, активними в житті школи, села , бо усвідомлюють, що вони є майбутнє Украіни і вже завтра мають будувати Украіну для себе і своїх дітей. 

   Сьогодні відбувся своєрідні огляд- знайомство і звіт про роботу органів учнівського самоврядування, звіт про те, чим наповнена робота органів учнівсьаого самоврядування кожного закладу ! Щойно перед зібранням було вісім маленьких «шкільних держав» з дорослими справами, з конкретними цілеспрямованими завданнями, системою і прогнозованою за результатами метою діяльності! 

   Всі почули і побачили один одного, щоби в подальшому скористатися досвідом один одного! Головне, що вже зараз шкільні активісти розуміють, що лідерами не народжуються і не стають, лідери роблять себе самі!

   Поруч з учнями були їх талановиті наставники: Тетяна Білова, Вікторія Терещенко,Любов Кабаєва, Софія Лиса, Дар'я Перекотій,Світлана Репяк, Ольга Дорош , Олена Шершньова. До заходу долучилася команда Шахівськоі школи Шахівськоі сільської ради. 

Добропільський районний методичний кабінет


(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс