Підготовка закладів освіти району до опалювального сезону — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Підготовка закладів освіти району до опалювального сезону

Підготовка закладів освіти району до опалювального сезону

      З метою забезпечення якісної підготовки закладів загальної середньої освіти району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, незважаючи на обмежену фінансову можливість місцевого бюджету, в квітні 2020 року рішенням чергової сесії Добропільської районної ради було виділено кошти на придбання нових твердопаливних котлів для Ганнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Святогорівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Шилівської ЗОШ І-ІІІ ст. на загальну суму 1 400 тис. грн.
       Відділ освіти, як структурний підрозділ Добропільської райдержадміністрації, протягом тривалого часу здійснював всі необхідні процедури закупівлі згідно чинного законодавства. На сьогоднішній день вже встановлено опалювальні котли та здійснено пусконалагодження.
       13 жовтня, голова райдержадміністрації Олександр БАРАННИК, голова районної ради Юрій СЕРЕДА та начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса ГРИБАУСКАС здійснили обстеження котелень ЗОШ щодо своєчасного введення в експлуатацію нових опалювальних котлів. За результатами огляду були висловлені зауваження та надані рекомендації по усуненню незначних недоліків та удосконаленню функціонування системи опалення .
        Питання щодо стабільного забезпечення освітніх закладів тепловою енергією та створення належних умов для навчання і виховання дітей знаходиться на постійному контролі керівництва району.
(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс