Перемога «Кулака» — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Перемога «Кулака»

Перемога «Кулака»

З 13 травня по 19 травня 2019 року відбувався ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)19 травня 2019 року на т/б «Лісова» с.Торське відбулось урочисте закриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово - патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Наш район на Грі був представлений роєм «Кулак» Святогорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Довго готувалися, хвилювалися. Програма змагань була дуже насиченою, правила та вимоги - серйозними та жорсткими.

І все ж таке перша перемога на обласному етапі Гри – є! Наші хлопці та дівчати отримали кубок за зайняте І місце у конкурсі зі збирання та розбирання автоматичної зброї.

Протягом 7 діб рої зі всіх куточків Донецької області змагалися, обмінювалися досвідом, брали участь у майстер-класах, відпочивали, готували їжу в польових умовах. Незабутні враження від урочистого відкриття та закриття Гри!

Втомлені, але задоволені повернулися наші юні джури додому. Рій «Кулак» та кожен учасник рою особисто отримали грамоти за активну участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Пишаємося нашими учнями за те, що вони гідно представили Добропільський район на Всеукраїнській Грі.

Щира вдячність директору Святогорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дудушко С.І., керівникам команди Стаценку Ф.М. та Живило С.В., які з душею та великою відповідальністю віднеслись до підготовки рою. Велика подяка генеральному директорові ПрАТ «Глини Донбасу» Ткачу І.В. та голові ГО «Добре поле» Марченко Л.О. за фінансову підтримку в рамках соціального контракту з райдержадміністрацією та райрадою.

Дякуємо місцевим підприємцям Лінкіну О.М. та Лінкіній В.О. за допомогу у забезпеченні продуктами харчування та засобами гігієни.

Велике дякуємо військовослужбовцям 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади за підготовку рою «Кулак» до участі ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Інші цікаві новини

(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс