Освітяни району — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Освітяни району

Освітяни району

Освітяни району взяли участь у фестивалі «Мови різні - душа одна»

 

   4 березня в м. Краматорськ на базі Палацу культури та техніки ПрАТ «НКМЗ» відбувся ювілейний фестиваль етнічних та національних мов і культур «Мови різні – душа одна».

  На фестиваль були запрошені сорок педагогів та учнів від усіх шкіл Добропільського району.

  В концертній програмі виступили Алла Шевкун, Ірина Богунська, хореографічний колектив «Натхнення» та краєзнавчий гурток «Ліра»; номінацію «Роде наш красний, роде наш прекрасний» презентували вчителі Наталя Пелецька та Олена Максименко; майстер - класи підготували Вікторія Кубашта, Вікторія Вініченко та Марина Жеглата.

  На виставці сталого розвитку були представлені яскраві роботи вчителів та учнів всіх закладів загальної середньої освіти району.

  В «Етносмаці» кращими стали страви німецької кухні від Кудли Тетяни та Марини Сівкової, єврейської - Наталі Лутицької, вірменські страви - Ганни Ковальової. Польські страви приготувала Софія Лиса, болгарські - Любов Правник, Олександр Резніченко та Оксана Лубинець, стравами грецької кухні частувала присутніх Олена Фісай, іспанськими булочками пригощала Вікторія Кубашта.

  Всім учасникам заходу, в тому числі і методистам районного методичного кабінету, за здійснення організаційно - методичного супроводу фестивалю, вручили сертифікати обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

  Висловлюємо щиру подяку директорам шкіл за всебічну підтримку учасників заходу.

  Спонсорами виступили генеральний директор ПрАТ «Глини Донбасу» Ткач І.В. в рамках виконання соціального контракту цього підприємства з райдержадміністрацією (Баранник О.Л.) та Добропільською районною радою (Середа Ю.І.) за сприяння ГО "Добре поле" в особі Марченко Л.О.

(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс