Обласний зліт учнівських виробничих бригад — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Обласний зліт учнівських виробничих бригад

Обласний зліт учнівських виробничих бригад

Участь гуртківців ЦЕНТУМ у обласному зльоті учнівських виробничих бригад, трудових аграрних та екологічних об’єднань, учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.10-12 травня у м. Святогорську Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром було проведено обласний зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних та екологічних об’єднань, учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Захід проводився з метою підвищення рівня трудового виховання учнівської молоді та ефективності дослідної та науково-дослідницької роботи на навчально-дослідних земельних ділянках, активізації участі молоді в практичній та дослідно-експериментальній роботі в галузі сільського господарства, лісового господарства, збереження біологічного різноманіття лісових екосистем.

У обласному Зльоті взяли участь гуртківці Добропільського районного Центра еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, учні Золотоколодязянської ЗОШ I-III ст. Кузнецова Наталія, Кулєшова Віолетта, Бичко Діана, Сидорук Валерія, Ляментовський Артем разом з керівником Ляментовською Іриною Степанівною представляли учнівську бригаду «Ромашка».

На заході були присутні 17 команд юних лісівників та аграріїв з різних куточків Донецької області.

Усі учасники мали змогу представити свої виставки-презентації, науково-дослідні роботи та творчі звіти. Брали участь у еко-квесті «Вартові довкілля», дискотеці, відбулося засідання регіонального осередку Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний парламент», мали змогу бути учасниками екскурсії «В гостях у Святих гір», подивилися фільм «Донеччина заповідна - насіння життя!»

За підрахованим середнім балом всіх конкурсів наші гуртківці отримали ІІІ місце в обласному зльоті учнівських виробничих бригад, трудових аграрних та екологічних об’єднань, учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Нагороджені грамотами та подарунками від Донецького обласного еколого-натуралістичного центру.

Керівник гуртка Добропільського рай ЦЕНТУМ, заступник директора з виховної роботи Золотоколодязянської ЗОШ І-ІІІ ст. Ляментовська Ірина Степанівна отримала подяку за підтримку в підготовці учнівської молоді в обласному зльоті учнівських виробничих бригад.

Сабірова Інна методист Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Інші цікаві новини

(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс