Національно-патріотичне виховання в закладах загальної середньої освіти району — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Національно-патріотичне виховання в закладах загальної середньої освіти району

Національно-патріотичне виховання в закладах загальної середньої освіти району

Національно-патріотичне виховання в закладах загальної

середньої освіти району


   Національно-патріотичне виховання дітей та молоді є одним із пріоритетних завдань відділу освіти райдержадміністрації та закладів загальної середньої освіти району.

   В освітніх закладах району проводиться робота щодо посилення патріотичного виховання, збагачення духовного потенціалу учнівської молоді, відродження кращих надбань українського народу, його культурних і національних традицій, державних символів, любові до рідної землі, української мови, національної культури та традицій.

   В рамках виконання заходів Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Добропільському районі на 2020 рік, раніше ми інформували про відзначення Дня вишиванки в ЗЗСО району. Цього разу пропонуємо до вашої уваги інформацію щодо участі школярів у Всеукраїнському онлайн-конкурсі «Відун», який відбувся 23 травня 2020 року. Конкурс тривав з 10.00 до 17.00 за допомогою платформи для тестування Classtime. Загальна кількість учасників складала 2644 чол., серед яких і наші учні: Сердюк Ілля (Шилівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Свірідов  Ярослав (Світлівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Нагач Іван (Шилівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Кобута Олександр (Святогорівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Панічев Дмитро (Золотоколодязянська ЗОШ І-ІІІ ст.), які перевірили рівень своїх знань з історії козацтва України.

   Підсумки конкурсу буде висвітлено на офіційному сайті Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді. Чекаємо на результати!

   Школярі висловлюють вдячність своїм вчителям історії за підготовку та підтримку.

(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс