Моніторинг стану виконання заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID – 19 у закладах освіти — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Моніторинг стану виконання заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID – 19 у закладах освіти

Моніторинг стану виконання заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID – 19 у закладах освіти

          Робочою групою з моніторингу стану виконання заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID – 19, у складі працівників відділу освіти райдержадміністрації та головного фахівця відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Добропільського районного управління Головного управління держпродспоживслужби в Донецькій області було оглянуто частину закладів загальної середньої освіти району, а саме: Добропільську ЗОШ І-ІІІ ст., Святогорівську ЗОШ І-ІІІ ст. та опорний заклад «Світлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

         У ході перевірки було здійснено огляд приміщень закладів освіти відповідно до вимог постанови від 22.08.2020 № 50 Головного державного санітарного лікаря України. Також, члени комісії оглянули окремі кімнати для тимчасового ізолювання учнів у разі виявлення у них ознак гострої респіраторної хвороби.

          Результати моніторингу засвідчили, що у закладах загальної середньої освіти району, які були відвідані, здобувачі освіти та працівники дотримуються рекомендацій та заходів щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) на належному рівні. Перевірка триватиме і надалі.
(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс