КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРОБНЕ ЗНО-2020? — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРОБНЕ ЗНО-2020?

КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРОБНЕ ЗНО-2020?

КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРОБНЕ ЗНО-2020?

   Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року. Це визначено наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 21.05.2020  № 70.

   З 1 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО  буде розміщено оновлені запрошення-перепустки, у яких зазначаються адреси пунктів пробного тестування.

   Нагадуємо: для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО»  необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру оцінювання якості освіти.  Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично.

   Визначити результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайн-сервісу. Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

  • 15 – 17 червня (українська мова і література);

  • 17 – 19 червня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

   Для тих, хто скористається такою можливістю, результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено до 21 червня, з решти предметів — до 23 червня.

   Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

  • оригіналу документа, за яким реєструвалися для участі в пробному ЗНО;

  • запрошення-перепустки;

  • засобів індивідуального захисту — маски або респіратора (у тому числі виготовлених самостійно).

   Рекомендуємо мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою, антисептик для рук.

   За більш детальною інформацією звертатись до відділу освіти Добропільської райдержадміністрації: м. Добропілля, вул. Саратовська 31 або за телефоном (06277)2-87-80.

(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс