Гордість Добропільського району — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Гордість Добропільського району

Гордість Добропільського району

Гордість Добропільського району

Керівники району привітали випускницю Святогорівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів з високими результатами ЗНО. 

Кожній молодій людині рано чи пізно доводиться вибирати - чим займатися в житті. Будь-яка людина має власні уподобання та захоплення, які тим чи іншим чином впливають на подальший життєвий шлях.

Учениця Святогорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Красілець Ангеліна майже з дитинства знала, чим займатиметься, адже її улюбленим предметом в школі була математика. А у вивченні такої непростої науки Ангеліні допомагала вчитель математики Бовкун Олена Василівна. Плідна співпраця учителя й учня дала найвищий результат – дівчина склала ЗНО з математики на 200 балів. Та й з інших предметів учениця отримала бали високого рівня (195 - з англійської мови та 188 – з української).

Такі високі здобутки не залишились осторонь керівництва району. З високими результатами за ЗНО та успішним вступом до Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Ангеліну привітали та вручили подарунок планшет Lenovo голова Добропільської районної державної адміністрації Олександр Баранник, голова Добропільскої районної ради Юрій Середа, заступник голови райдержадміністрації Наталя Перекотій та начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Грибаускас, які побажали їй подальших успіхів у навчанні і здійснення всіх задумів.

Вітаємо Ангеліну та бажаємо їй подальших успіхів в житті!!!

Спонсорами виступили ПрАТ «Глини Донбасу» (генеральний директор Ігор Ткач). Підприємство постійно надає допомогу в рамках виконання соціального контракту з райдержадміністрацією (Олександр Баранник) та Добропільською районною радою (Юрій Середа) за сприянням ГО «Добре поле» (Любов Марченко).


1.jpg  2.jpg


(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс