Фестиваль "Природничий калейдоскоп" — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Фестиваль "Природничий калейдоскоп"

Фестиваль "Природничий калейдоскоп"

Участь в обласному фестивалі юних екологів та натуралістів «Природничий калейдоскоп»Святогірськ! Магічне місто зі своїми такими незвичними для нас, дітей Добропільщини, краєвидами, чистим повітрям, казковою природою.

Саме сюди 19 квітня прибули вихованці гуртка «Людина і довкілля» Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (керівник Ляментовська І.С.), учні Золотоколодязянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кузнецова Наталя, Сидорук Валерія, Бичко Діана, Кулішова Віолетта, Ляментовський Артем, щоб взяти участь в обласному фестивалі юних екологів та натуралістів «Природничий калейдоскоп», який проводився 19 – 20 квітня на базі КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини».

Наші вихованці активно приймали участь у всіх конкурсних програмах фестивалю: «Я – еколог», «Міс та містер Екологія», діловій грі «Екологічний парламент». Виступи гуртківців були яскравими, емоційними з прикладами своєї роботи. Тож маємо і відповідні результати. У конкурсній програмі «Міс та містер Екологія» Артем Ляментовський отримав високий титул – «Віце – містер Екологія». Керівнику гуртка Ляментовській І.С. була вручена подяка, а всі гуртківці були нагороджені грамотами, сертифікатами та цінними подарунками. Родзинкою фестивалю став вечір знайомств та еко – дискотека.

Додому повертатися не хотілося, але все добре колись закінчується. Тож під впливом радісних емоцій, відповідного позитиву, прекрасного настрою, гостинності господарів та злагодженій роботі організаторів фестивалю, ми і не помітили, як швидко сплинули ці два дні. Щиро дякуємо всім причетним до організації нашої поїздки та всім організаторам фестивалю за змістовне дозвілля, підтримку молодого покоління у природоохоронній діяльності.

Автор: Ляментовська І.С. керівник гуртка ЦЕНТУМ заступник директора з виховної роботи Золотоколодязянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Інші цікаві новини

(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс