Досвід через проживання — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. Досвід через проживання

Досвід через проживання

11 квітня 2019 року у м. Покровск відбувся ІІ регіональний фестиваль сучасних психотехнологій «Психологічна Донеччина», в якому прийняли участь фахівці психологічної служби системи освіти Добропільського району.Паращук Л.М. – п/психолог РМК відділу освіти - провела майстер-клас «Досвід через проживання. Використання методу символдрами в роботі зі страхами».

Лише проживаючи почуття, ми живемо. Почуття – джерело творчості, натхнення. Є почуття, що допомагають, є почуття, що руйнують. Страх сильне почуття, що блокує мислення, волю, заважає діяти конструктивно, відчувати задоволення.

Робота зі страхом - переважно психотерапевтична процедура, доречна в ситуації, коли вольовим, розумним і діяльним чином проблему страхів вирішити не вдається.

Мета майстер-класубула поділитись теоретичними знаннями і оволодіти практичними навичками, необхідними для роботи зі страхами, що дозволяють звільнитись від страху або використовувати його позитивні сторони. Робота за страхом буває доречною, а буває і ні. Розбирались…

Вдячніть організаторам – директору Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА г. Покровська – Вікторії Соловйовій, фахівцям Центру за довіру, за запрошення.


Автор: Лілія Паращук практичний психолог РМК

Інші цікаві новини

(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс