До уваги учителів української мови та літератури Добропільського району — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. До уваги учителів української мови та літератури Добропільського району

До уваги учителів української мови та літератури Добропільського району

      Ювілейний ХХ Радіодиктант національної єдності цього року відбудеться 9 листопада о 9:00 – 10:00 години. У День української писемності та мови тисячі українців щороку беруть участь у флешмобі й приєднуються до події по всьому світу.
       Цьогоріч підготовку диктанту доручили трьом фахівцям. Текст для диктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович. Науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко. Читатиме диктант знаменита акторка Римма Зюбіна.
    Час для надсилання готового тексту — астрономічна доба. Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00.
       Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть. 
    Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.
    Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців залежно від кількості отриманих листів. 
Трансляція відбудеться:
   Запрошуємо усіх бажаючих  долучитися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності за умови дотримання учасниками протиепідемічних заходів.
(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс