День пам'яті у Шилівській ЗОШ — Відділ освіти Добропільської РДА
  1. Главная
  2. Новини
  3. День пам'яті у Шилівській ЗОШ

День пам'яті у Шилівській ЗОШ

Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Шилівській ЗОШ І-ІІІ ст.

ПАМ’ЯТЬ
І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.
Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.
В. Симоненко

З нагоди Дня пам’яті та примирення, 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Шилівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. проведено низку заходів.Гімном України та словами вдячності дорогим ветеранам , воїнам – захисникам розпочався мітинг – реквієм «Вічний вогонь вимагає: миру і щастя живим!». На заході були присутні гості: начальник відділу з питань внутрішньої політики та організаційної роботи Добропільської райдержадміністрації Дяк Інна Іванівна, в. о. голови Шилівської с/р Тютюнник Наталія Вікторівна, військовослужбовці ЗСУ.

Учні,педагоги,працівники навчального закладу, гості вшанували героїв Другої світової війни, Героїв Небесної Сотні, воїнів,загиблих на Сході України хвилиною мовчання та покладанням квітів до братської могили. Було також запалено свічки, які принесли учні школи.

Діти читали вірші, співали тематичні пісні, відтворювали події того часу для того, щоб донести до глядачів, якими важкими були часи війни.

Для учнів початкових класів було проведено уроки пам’яті за темою
«Мужність і відвага крізь покоління». Напередодні школярі власноруч виготовили маки,як символ Дня пам’яті та примирення.

Для учнів 7-11 класів проведено урок мужності «А мак цвіте! Внесок українців у перемогу антигітлерівської коаліції над нацизмом» . Діти мали можливість переглянути хронікально – документальні фільми про Другу світову війну.

Чергове засідання історичного гуртка «Минуле» було присвячене важливій та змістовній темі « Війна, яка змінила світ».

Нікого не залишила байдужим виховна година «Доля жінок у війні» для учнів 10 класу.

У шкільній бібліотеці здійснено викладку літератури «Уклін живим – загиблим слава».

Цікавою та теплою була зустріч учнів з військовослужбовцями ЗСУ. Воїни - захисники провели для школярів урок мужності й розповіли їм про героїчні вчинки,військову доблесть бойових побратимів та особливості проходження служби, а також показали екіпірування та зразки озброєння.

Під час заходу учні отримали відповіді на численні запитання,що їх цікавили. На знак подяки за мирне небо діти подарували захисникам Вітчизни домашню випічку: духмяні пиріжки до чаювання.

Наприкінці заходу присутні дійшли висновку,що всі ми мріємо жити у вільній,незалежній, мирній, міцній державі. Україна не хоче руйнувати,а хоче Створювати і Будувати! Ні – війні! Нехай буде Мир! Любімо одне одного!

Інші цікаві новини

(06277) 2-87-80
Зв’язок з нами
(06277) 2-87-89
Факс